Forum SZOFERZY

Forum SZOFERZY Witamy wszystkich na Forum drużyny "SZOFERZY"


#1 2010-07-30 16:49:21

 luki_szofer

Moderator

24968502
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 102

Charakterystyka drużyny: szoferzy

Witam wszystkich na forum szoferów.



Szczęśliwym trafem natknąłem się na tą grę jakiś czas temu. Na początku nie miałem żadnych większych planów związanych z tą grą, założyłem drużynę szoferów wraz z kilkoma przyjaciółmi. Z czasem grania postanowiłem powiększyć naszą drużynę o kolejnych graczy. Od początku wakacji "buszowałem" po strett meet-ach w poszukiwaniu przyszłych kolegów do gry w mojej drużynie. Nie było to dość trudną sprawą, jednak wiele osób przychodziło i odchodziło, dobrych graczy trudno było zdobyć, jednak udało mi się stworzyć drużynę potężną z dobrymi graczami.
       Faktem jest że w miesiąc weszliśmy do pierwszej 50-tki w rankingu drużynowym. Obecnie drużyna szoferów jest nieliczną drużyną gdzie jest prawie 100% aktywności, dziennie przybywa nam 10.000 res., a praca zespołowa utrzymuje się na poziomie 50%. Nikt tu nie narzeka, prowadzimy rozmowy, śmiejemy się, organizujemy spotkania w SM oraz postanowiliśmy założyć własne forum. O to postarał się DarekZgRed, za co bardzo mu dziękuję. Obecnie w drużynie są prowadzone konkursy, najlepsi zawodnicy są wynagradzani w postaci kredytów. Życzę wszystkim aby każdy w miłej atmosferze grał w tą grę odnosząc jak najlepsze wyniki. I chcę podziękować graczom drużyny
Szoferów za zaangażowanie i miłą atmosferę. Bez nich drużyna nic by nie osiągnęła.


Z poważaniem luki_szofer


Zasady drużyny:
1. Każdy musi zdobyć 500pkt. res. w ciągu 7 dni
2. Każdy musi przepracować 200h. w ciągu miesiąca, chyba że nie pozwala na to pełen stan naprawy zespołowej.
3. Każdy kogo nie będzie dłużej niż 2 dni musi wcześniej to zgłosić, brak zgłoszenia oznacza że jak znajdę lepszą lub taką samą osobę na jego miejsce może być usunięty.
4. Każdy musi mieć podstawy kultury osobistej, nie przyjmujemy osób, które nadużywają wulgaryzmów i nie szanują się między sobą.
5. Miło widziane są osoby czynnie uczestniczące w rozmowach drużynowych.


Jeżeli chodzi o rekrutację: drużyna jest skompletowana ale ile znam życie zawsze ktoś wymięka więc osoby które chcą do nas się przyłączyć niech piszą. Przyjęcia zaczynają się od średniej respektu drużyny, na dzień dzisiejszy 12.000 res. Ewentualnie zapraszamy do drużyny z którą współpracujemy jest to też dobra drużyna. Każdy chętny niech będzie cierpliwy i niech nie zarzuca mnie wiadomościami, jedna wiadomość wystarczy, ja wszystkie je czytam.


http://a.imageshack.us/img29/6451/47281942.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desertkeylogger.pun.pl www.candydolls.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.pkmgorkow.pun.pl www.umcraft.pun.pl